Ádám Gyurcsó jest na wylocie z Pogoni Szczecin, trener nie będzie z niego korzystał. Nasz nowy trener zna go bardzo dobrze z Videotonu, gdzie Gyursco grał naprawdę dobrze, miał chyba ponad 10 asyst. Ciekawe czy nasz trener nie chciałby go w naszym składzie, zwłaszcza, że trochę mamy problem ze skrzydłami.
Ostatni raz polecam dwa tekst o nowym trenerze, jeden mój, jeden ze sport.pl
Moj:
https://twitter.com/TomekSzczygiel/s...14614234288128 [mile widziany RT]
Sport.pl:
https://twitter.com/a_sieczka/status/940337728750784512
Myślę, że po tych dwóch tekstach bardzo dobrze poznacie trenera.
