Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 12.12.2017, 18:24
Ádám Gyurcsó jest na wylocie z Pogoni Szczecin, trener nie będzie z niego korzystał. Nasz nowy trener zna go bardzo dobrze z Videotonu, gdzie Gyursco grał naprawdę dobrze, miał chyba ponad 10 asyst. Ciekawe czy nasz trener nie chciałby go w naszym składzie, zwłaszcza, że trochę mamy problem ze skrzydłami.

Ostatni raz polecam dwa tekst o nowym trenerze, jeden mój, jeden ze sport.pl

Moj: https://twitter.com/TomekSzczygiel/s...14614234288128 [mile widziany RT]
Sport.pl: https://twitter.com/a_sieczka/status/940337728750784512

Myślę, że po tych dwóch tekstach bardzo dobrze poznacie trenera.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując