Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 12.12.2017, 17:40
"stąd widowisko MUSIAŁO wyglądać tak jak wyglądało" aha, czyli sugerujesz, że ktoś w szatni powiedział: chłopaki nie możecie tego spotkania wygrać, macie zagrać dno totalne, piłka musi odskakiwać na dwa metry, zero akcji itd bo musimy zmienić trenera, a po wygranej tak głupio?

Odpowiedz cytując