LucjuszWielki napisał(a):

|
Nie czytałem tego felietonu.....
|
Powinieneś przeczytać.
Jest tam doskonale opisana patologia polskiej piłki. W której do niedzieli Kiko był drugim najdłużej grającym trenerem w E-klapie.
Moim marzeniem jest by ktoś sensownie zarządzał klubem i kłopoty finansowe były pewną szansą. Jest takie ekonomiczne twierdzenie, że politycy (i nie tylko) zachowują się racjonalnie jak nie ma innego wyjścia.
Wywalenie Ramireza, mimo całego hejtu, jest pierwszym zgrzytem.
Tym razem przyjmuję wyjaśnienie, że skorzystano z okazji, że od listopada Carrillo jest wolny.