|
Cieszysz się z nowego trenera teraz, za pół roku będziesz go wyzywał. To jest problem, gdybyś poświęcił chwilę na przemyślenie tego zamiast (nomem omen) wylewać żółć i frustrację.
Każdy trener przegrywa, każda drużyma ma kryzysy. Naucz się sobie z Tym radzić - właśnie, frustracie. Kiko to jeden z lepiej punktujących trenerów w ostatnich kilkunastu latach. To jest fakt. Uznano że pewnego poziomu nie przeskoczy i to jest zrozumiałe. To co robisz Ty i kilka innych osób tutaj - w ogóle.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 12.12.2017 o godz. 11:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|