KOALIK napisał(a):

Smutne jest, że najbardziej bronionym trenerem w historii jest Kiko Ramirez, bo on nigdy nie powinien tu przyjść.
Od samego początku było do przewidzenia, że ten eksperyment nie wypali, można by rzec ,,a nie mówiłem".
Z pełną premedytacją narażono Wisłę na poważne straty wizerunkowe i na kolejny stracony rok.
Winni tego stanu rzeczy nie zostaną ukarani i to też jest złe dla przyszłości klubu.
To prawdziwy cud, że Ramirez tak długo udawał trenera Wisły, mimo iż od początku było widać, że nie ma odpowiedniej mentalności, umiejętności do prowadzenia Białej Gwiazdy.
Przerósł go Kraków, przerosła go Ekstraklasa.
...
|
Na podstawie czego pi...szesz takie bzdury? Wyniki Kiko bronią.
Piłeś/ćpałeś - nie pisz!
Ktoś, poza narwańcami z różnych forów przedstawia takie szalone tezy?