https://www.youtube.com/watch?v=GBWCLkuh3sw
Tutaj skrót meczu Hajduk - Dinamo 2:2
Ale trzeba przyznać, że tam lepszych piłkarzy miał
Sędzia ich wycyckał w końcówce
Markus napisał(a):

|
Bardzo dobre zobrazowanie patologicznego mechanizmu od dawien dawna trawiącego nie tylko Wisłę, ale i całą naszą ligę. A także sposobu myślenia wielu naszych kibiców, którzy ciągle bezmyślnie i bezrefleksyjnie przerabiają oraz współtworzą ten schemat, nie wyciągając żadnych wniosków z przeszłości.
|
może i tak, ale jak ci dają lepszy samochód to bierz a nie narzekaj
