Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 11.12.2017, 17:30
https://www.youtube.com/watch?v=GBWCLkuh3sw

Tutaj skrót meczu Hajduk - Dinamo 2:2
Ale trzeba przyznać, że tam lepszych piłkarzy miał
Sędzia ich wycyckał w końcówce

Markus napisał(a):Wyświetl post
Bardzo dobre zobrazowanie patologicznego mechanizmu od dawien dawna trawiącego nie tylko Wisłę, ale i całą naszą ligę. A także sposobu myślenia wielu naszych kibiców, którzy ciągle bezmyślnie i bezrefleksyjnie przerabiają oraz współtworzą ten schemat, nie wyciągając żadnych wniosków z przeszłości.
może i tak, ale jak ci dają lepszy samochód to bierz a nie narzekaj
Ostatnio edytowane przez regan : 11.12.2017 o godz. 17:36.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując