Z twojej tabeli wynika, że trzecim. Lepszym od Smudy, gorszym od Wdowca i Probierza. Z tego Smuda grał dłużej niż Kiko, potem Moskal, Wdowiec, Kulawik i Probierz.
Po 18 kolejkach Ramirez był drugim trenerem od ostatniego mistrza, po 19 chyba 4 (
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=3487)
Typowany na nowego trenera też ma dziurawe CV, więc zarząd trochę ryzykuje z tą zmianą.
https://www.transfermarkt.pl/joan-ca.../trainer/14860
Patrząc na obrazek to szkoda, że Wdowiec nie był w stanie pracować dla kobiety. Ciekawe jak by sobie poradził po odejściu Brleka i Mąki.