Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3527
Stary 11.12.2017, 12:46
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
coś cytat nie działa

pepe72
Skąd: kraina gandzi i deszczu



proponuję przestać ćpać, jeśli wg ciebie 1,42pkt/mecz jest dobrym wynikiem

Z twojej tabeli wynika, że trzecim. Lepszym od Smudy, gorszym od Wdowca i Probierza. Z tego Smuda grał dłużej niż Kiko, potem Moskal, Wdowiec, Kulawik i Probierz.

Po 18 kolejkach Ramirez był drugim trenerem od ostatniego mistrza, po 19 chyba 4 (https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=3487)

Typowany na nowego trenera też ma dziurawe CV, więc zarząd trochę ryzykuje z tą zmianą.
https://www.transfermarkt.pl/joan-ca.../trainer/14860

Patrząc na obrazek to szkoda, że Wdowiec nie był w stanie pracować dla kobiety. Ciekawe jak by sobie poradził po odejściu Brleka i Mąki.
Odpowiedz cytując