Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36599
Stary 11.12.2017, 10:50
Kolejny którego mamę / tatę oderwali od koryta albo i samego Ciebie.

Spokojnie - uwierz, bez UBeckiej emerytury też da się żyć, kamienicę oddasz prawowitym właścicielom a za branie w łapę przy przetargach w sądach odsiedzisz swoje i będzie ok .
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE