Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 11.12.2017, 10:02
Ten caly Carrillo to juz pewniak? Tak patrzam na konferencje z Hajduka z zeszlego roku, to ten jego angielski troche slabo, w kazdym badz razie na pewno lepszy niz Kiko no i przez rok pewnie sie z deka podszkolil. Ogolnie wyglada od Ramireza duzo lepiej w perspektywie mitycznego dlugofalowego projektu. Jak zwykle, wszystko wyjdzie w praniu.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 11.12.2017 o godz. 10:07.