Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3508
Stary 11.12.2017, 09:46
Mam takie wrażenie, że Ramirez to była opcja na przeczekanie. Nie jestem w stanie zrozumieć też jak można zatrudnić faceta, który nie zna j.angielskiego. To jest kpina. Tłumacz nigdy nie odda tego co mówi trener. Takie jest moje zdanie. Kiko nie zrobił wiele, by tu zostać. Przez rok nie był w stanie nauczyć się j. angielskiego, czy jakiś podstaw polskiego.

Moim zdaniem tak słabego trenera nie mieliśmy nie pamiętam od kiedy. To co wczoraj się działo na meczu ( byłem na nim), to chyba jeden z gorszych meczów Wisły w ostatnich latach. Przez ten rok nie zrobiliśmy żadnego postępu. Wieczne bronienie wyniku i granie długiej piłki. Gdyby nie Carlitos, Kiko już dawno by tu nie było.

Według mnie to tak słaby trener, że on nigdzie pracy nie znajdzie. Miał komfort pracy. Tylu zawodników ile miał tutaj sprowadzonych, to żaden, ale to żaden trener nie dostał tutaj przez ostatnie lata. Bardzo się ciesze, że nie musimy się z nim męczyć już.
Odpowiedz cytując