Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3507
Stary 11.12.2017, 09:46
Dajcie linka do konkretnego wpisu tego menago Wasyla. Nie każdy ma konto, żeby przeglądać, a nic na 'wierzchu' nie widać.

Przygoda Kiko nieuchronnie się kończyła od kilku meczów. Zarząd nie wytrzymał przed derbami i CHYBA słusznie. Nie można było dopuścić, by GWÓŹDŹ DO TRUMNY został wbity we środę... Z drugiej strony ewentualna wygrana we środę, z Kiko na ławce, sprawiłaby, że pretekst do jego zwolnienia by się poszedł jebać.

Mimo niezbyt dobrych wyników będę gościa dobrze wspominać.
Odpowiedz cytując