s1mone napisał(a):

Śmieszy mnie podejście niektórych, którzy twierdzą, że kolejny raz zmieniamy trenera, bo głupi kibole nie wytrzymują ciśnienia 
A nie przyszło niektórym do głowy, że po prostu to co prezentował Ramirez nie pasowało do koncepcji budowania zespołu? ...
|
Trenera rozlicza się z wyników, a te Kiko bronią.
Sprawdź sobie tabelę za ten rok ew. tu masz zacytowaną:
http://weszlo.com/2017/12/10/kiko-ra...nskie-osiedla/
A co do lagi na Carlitosa to tak gra m.in. Górnik wiec pi...sanie o stylu to na prawdę ciężka głupota. W każdym razie dopóki nie sponsorują nas szejkowie znad Zatoki.
Mam nadzieję, że nowy trener ogarnie drużynę w zimie ale mam obawę, że Zarząd poszedł na skróty i kupił sobie pół roku spokoju wywalając trenera. Być może potrzebowali szoku przed środą i miejmy nadzieję, że w środę punkty zdobędziemy.