Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 11.12.2017, 09:18
W sumie co to za roznica kto bedzie nowym trenerem? Faceta za 10 miesiecy i tak nie bedzie juz w klubie i wszelkie atuty, ktore teraz ma po pierwszym dolku formy i 3-4 gorszych wynikach przestana istniec.

Pamietacie jak zaprezentowano Ramireza i sie na niego oraz klub rzucily media, ze zatrudniono amatora? Jak Junco, Sarapata i Dukat bronili decyzji mowiac, ze faceta przeswietlili, ze wiedza jak trenuje, ze odpowiada im styl gry jego zespolowo i ze to jest czlowiek ktory im pasuje i ktorego wybrano z wielu kandydatow.

Dlatego niewazne czy przyjdzie Carrillo, Moskal czy inny macher gdyz gwarantuje wam, ze nie dostanie czasu na zbudowanie druzyny ani zaufania do wyjscia z ewentualnej obnizki formy. Facet cos wygra, cos przegra ale generalnie bedzie punktowal podobnie jak Kiko
Ostatnio edytowane przez As : 11.12.2017 o godz. 09:25.