Karherop napisał(a):

Szkoda strzepic ryja. Poczytaj wywiady z piłkarzami o ich motywach przejścia do Wisły. Wojtkowski mial oferty z 10 klubów ekstraklasy. Carlitos mial oferte z Osasuny. Itd itp
Może zrobmy ankietę ile osób uważa Cie za nieomylnego? Malo jest osób z tak wysokim mniemaniem o sobie.
|
Dziwne, że żaden piłkarz nie powiedział: "Jestem w sumie cienki, nic nie miałem do stracenia bo moja kariera zdechła dawno temu a wraz z nią złudzenia, wiec kiedy zadzwonił Junco to pomyślałem sobie: czemu nie?! Tu i tak nic nie osiągnę.".
Zaskakujące.
Proponuję inną ankietę - ilu z nas chciało zwolnienia Maaskanta, Wdowczyka, Moskala (dwa razy), Probierza, Smudy bo uważała, że drużyna ma o wiele większy potencjał? Ta ankieta różni się od Twojej w sumie tylko tym, że ma sens. Coś pokaże.