Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3484
Stary 10.12.2017, 23:52
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Szkoda strzepic ryja. Poczytaj wywiady z piłkarzami o ich motywach przejścia do Wisły. Wojtkowski mial oferty z 10 klubów ekstraklasy. Carlitos mial oferte z Osasuny. Itd itp

Może zrobmy ankietę ile osób uważa Cie za nieomylnego? Malo jest osób z tak wysokim mniemaniem o sobie.
Dziwne, że żaden piłkarz nie powiedział: "Jestem w sumie cienki, nic nie miałem do stracenia bo moja kariera zdechła dawno temu a wraz z nią złudzenia, wiec kiedy zadzwonił Junco to pomyślałem sobie: czemu nie?! Tu i tak nic nie osiągnę.".
Zaskakujące.

Proponuję inną ankietę - ilu z nas chciało zwolnienia Maaskanta, Wdowczyka, Moskala (dwa razy), Probierza, Smudy bo uważała, że drużyna ma o wiele większy potencjał? Ta ankieta różni się od Twojej w sumie tylko tym, że ma sens. Coś pokaże.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.12.2017 o godz. 23:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując