Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.12.2017, 23:20
regan napisał(a):Wyświetl post
Markus - oni nie maja zadnego potncjalu. Potencjal ma Bartosz Wojtkowski Carlitos czy Halilovic. Tamci nie pokazuja niczego ponad przecietnego. Perez gra cudownie do boku i do najblizszego a poza tym kompletnie przecietny jak 23 Polakow i Chorwatow czekajacych w kolejce

Ps Llionch w formie wciaga Pereza dwoma uszami na raz
To nie Bartosz, Wojtkowski czy Halilovic grali i dawali sobie radę w La Liga, tylko Perez. Skoro tam umiał grać dobrze, tym bardziej może i powinien sobie dać radę w słabszej polskiej ekstraklasie. Jego potencjał został już zweryfikowany na poziomie sportowym, o który taki Bartosz zapewne nigdy się nawet nie otrze.