|
Nie jestem rozczarowany zwolnieniem Kiko.
Nie podobała mi się jego koncepcja gry i minimalizm. Wyniki były niezłe, okresami dobre lub bardzo dobre.
Gra za to była fatalna. Oczy bolały od patrzenia w wielu przypadkach. A Kiko nawet jak przez przypadek trafiał na jakiś lepszy pomysł (np. Halilović w środku) to szybko powracał do poprzedniego stanu rzeczy. Ja do teraz łamię sobie głowę jak po rozegraniu dwóch chyba najlepszych meczy w rundzie pod względem piłkarskim (nie mówimy o suchym wyniku, ale o grze) można zławkować na stałe gościa współodpowiedzialnego za ten stan rzeczy (Halilović od tamtego czasu nawet nie powąchał murawy).
Z drugiej strony jestem zaskoczony zmianą trenera - myślałem, że mimo wszystko jego pozycja w klubie jest mocniejsza niezależnie od mojej opinii na jego temat. Cieszy mnie fakt, że włodarze nie podzielali ślepej wiary dużej części forumowiczów i rozliczali nie tylko za wyniki ale również za styl gry. Bo ten jest od dłuższego czasu skandaliczny (z pojedynczymi wyjątkami).
|