Karherop napisał(a):

Biorąc pod uwagę ilu mamy zawodników w kadrze, uważam że wielu z nich cieszy sie ze zmiany trenera i "nowej" szansy. Jedną z rzeczy jaka osobiscie zarzucalem Ramirezowi to tendencyjnosc w wybieraniu składu. Wiele nielogicznycj decyzji, preferowanie krajanow.
Sytuacja że zwolnili go już teraz mnie zaskoczyla, bo ewidentnie bardziej na rękę bylaby taka zmiana po zakończeniu rundy. Niemniej jednak zawodnicy zagrali dziś na jego zwolnienie. Jeśli jest inaczej to tym bardziej Ramirez zasłużył na wypowiedzenie.
|
To o czym piszesz to domniemania. Tak trudno uwierzyć w to, ze ci, którzy grali, chociaż nie pozbawieni wad, byli lepsi od pozostałych? Hurtowe zakupy niczego nie gwarantują.
Dlaczego zasłużył na wypowiedzenie? Bo dostał kilkunastu anonimowych piłkarzy o nieznanych możliwościach, zaniedbanych fizycznie i nie zrobił z nimi cudu? Bo sprzedano mu dwóch, którzy mieli jakąkolwiek wartość i zostawiono emerytów, którzy są coraz słabsi? Niesamowite jest to, że duża część kibiców wywróżyła sobie, iż to na pewno masa niesamowitych grajków, a Kiko to wuefista. Te wszystkie teksty o możliwościach na papierze są z dupy, od lat.
I żeby nie było, tu nie chodzi o Kiko, który jak wielu poprzednich, jest mi obojętny. Chodzi o dobrą diagnozę... bez której niewiele się zmieni, jak pokazuje historia ostatnich lat.