Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.12.2017, 20:34
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie.ten Hiszpan co byl w Splicie
Ja bym sie wstrzymal z pewnymi info do czasu az gosc podpisze, Jurcic juz byl na parkingu w Myslenicach.

Problemem dla kazdego sensownego nowego trenera bedzie brak mozliwosci zatrudnienia swojego sztabu, mamy Kmiecika, Sobola, Feio i uj wie kogo jeszcze.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 10.12.2017 o godz. 20:36.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując