szprotson napisał(a):

|
nie.ten Hiszpan co byl w Splicie
|
Ja bym sie wstrzymal z pewnymi info do czasu az gosc podpisze, Jurcic juz byl na parkingu w Myslenicach.
Problemem dla kazdego
sensownego nowego trenera bedzie brak mozliwosci zatrudnienia swojego sztabu, mamy Kmiecika, Sobola, Feio i uj wie kogo jeszcze.