Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3427
Stary 10.12.2017, 20:19
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
"Teraz mogę iść do przodu, a gdy byłem w Wiśle Kraków, to moja kariera szła do tyłu. Cieszę się, że wygraliśmy, a czy Kiko Ramírez się cieszy, że mnie w Wiśle nie ma, to mnie nie interesuje. Dzięki Bogu, to nie takie osoby decydują o mojej karierze, tylko ja sam. Równie dobrze, że takie osoby nie pojawiły się na początku mojej kariery, kiedy ważne było, żeby iść do przodu. Wiśle Kraków życzę natomiast żeby wygrała derby" - Stilić po dzisiejszym meczu. Może i słusznie go puściliśmy, ale bez powodu nie mówi się takich słów na gościa, którego znałeś pół roku i nic nie zawinił.
Sprawa ze Stiliciem oczywista. Ma ambicję i słusznie, ale gdy odchodził w drużynie był Brlek i Semir przegrał z nim rywalizację. Domyślam się, że nie marzyła się mu rola wiecznego zmiennika, wiec zmienił klub. Nie ma sensu dorabiać do tego żadnych teorii.
Odpowiedz cytując