Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.12.2017, 20:11
Ja widze dwie mozliwosci.

Zarzad (czytaj Junco) jest przekonany o zajebistosci posciaganych zawodnikow wiec wine musial ktos poniesc najblizej to trener - Kiko.

Jak dla mnie wcale ci zawodnicy nie sa tacy zajebisci...

Zarzad potrzebuje desperacko gry w 8 (wielsza kasa i od sponsprow o od C+) wiec wykonuje ruchy pozorowane (sami przyznali ze transferow nie bedzie, czytaj nie mamy kasy na kolejnych magikow) czytaj zmiane trenera.

Chcialbym z tego miejsca podziekowac trenerowi Ramirezowi za ciezka prace dla Wisly Krakow przez ostatni rok oraz zyczyc powodzenia w dalszej karierze.

Mam nadzieje ze nie bede swiadkiem kolejnej gwiazdy trenerskiej pokroju Skorzy, Rumaka, Stokowca czy innego zakutego lba z PMS.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując