|
Ja widze dwie mozliwosci.
Zarzad (czytaj Junco) jest przekonany o zajebistosci posciaganych zawodnikow wiec wine musial ktos poniesc najblizej to trener - Kiko.
Jak dla mnie wcale ci zawodnicy nie sa tacy zajebisci...
Zarzad potrzebuje desperacko gry w 8 (wielsza kasa i od sponsprow o od C+) wiec wykonuje ruchy pozorowane (sami przyznali ze transferow nie bedzie, czytaj nie mamy kasy na kolejnych magikow) czytaj zmiane trenera.
Chcialbym z tego miejsca podziekowac trenerowi Ramirezowi za ciezka prace dla Wisly Krakow przez ostatni rok oraz zyczyc powodzenia w dalszej karierze.
Mam nadzieje ze nie bede swiadkiem kolejnej gwiazdy trenerskiej pokroju Skorzy, Rumaka, Stokowca czy innego zakutego lba z PMS.
Malinowy król malowanych róż
|