Wyświetl pojedynczy post
Pepinho
Senior Member
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3414
Stary 10.12.2017, 20:03
GBO napisał(a):Wyświetl post
Zwolnienie trenera dwa mecze przed końcem rundy wygląda słabo. Powinien dograć pozostałe dwa mecze.

Jeżeli dopuszczono do tego że piłkarze grają na zwolnienie trenera to cóż sen o nowym cywilizowanym zarządzie się właśnie skończył i wracamy do naszego ligowego bagienka.
A czym niby nasz zarząd miałby się różnić od zarządu Piasta, Wisły Płock. Takich banialuk, które opowiadał Junco i Pani Marzena to powiem dawno nie słyszałem.
Teraz mamy kontynuację modelu z wymienionym hiszpańskim trenerem na drugiego speca ze średnią punktową, która powinna wszystkich "zwalać" z nóg.
Dziewczynka i chłopaki z zarządu nie mają pojęcia o tym biznesie czego dowodem są kolejne fantastyczne ruchy kadrowe.
Ostatnio edytowane przez Pepinho : 10.12.2017 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując