Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3413
Stary 10.12.2017, 20:03
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy opinie dotyczące Kiko to efekt lenistwa umysłowego, czy czegoś innego. Zastanawia mnie wszakże jedno, dlaczego tak szybko i chętnie skazuje się trenerów, a nie bierze pod uwagę tego, że być może ściągamy szrot piłkarski, który wyżej dupy nie podskoczy. Ogólnie mija kolejny rok opowiadania bajek, ze mamy piłkarzy z papierami na czołowe lokaty, zmieniamy 8-9 trenera, a efekt zawsze ten sam, czyli dla forumowych krzykaczy niesatysfakcjonujący.
A za pół roku, rok, półtora Ci sami geniusze będą się domagać głowy kolejnego trenera.
czaro napisał(a):Wyświetl post
A niech was wszystkich wolfy wyzywa od debili, nie zasługujecie na nic więcej. Wymeldowuje się stąd.
Sam sobie ich wyzywaj, mnie już szkoda zdrowia. Sieroty po Cupiale, roszczeniowe do poziomu śmieszności.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.12.2017 o godz. 20:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując