Kurz napisał(a):

|
Nie wiem czy opinie dotyczące Kiko to efekt lenistwa umysłowego, czy czegoś innego. Zastanawia mnie wszakże jedno, dlaczego tak szybko i chętnie skazuje się trenerów, a nie bierze pod uwagę tego, że być może ściągamy szrot piłkarski, który wyżej dupy nie podskoczy. Ogólnie mija kolejny rok opowiadania bajek, ze mamy piłkarzy z papierami na czołowe lokaty, zmieniamy 8-9 trenera, a efekt zawsze ten sam, czyli dla forumowych krzykaczy niesatysfakcjonujący.
|
A za pół roku, rok, półtora Ci sami geniusze będą się domagać głowy kolejnego trenera.
czaro napisał(a):

|
A niech was wszystkich wolfy wyzywa od debili, nie zasługujecie na nic więcej. Wymeldowuje się stąd.
|
Sam sobie ich wyzywaj, mnie już szkoda zdrowia. Sieroty po Cupiale, roszczeniowe do poziomu śmieszności.