Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3412
Stary 10.12.2017, 20:01
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Już trzy miesiące temu pisałem, że tego błazna należy wywalić.

Tak słabej Wisły nie było od dwudziestu lat. Bez stylu, bez pomysłu, z ciągłym oddawaniem inicjatywy.

Do kompletu powinno być wyrzucenie Junco i Marzenki.

Zrobiliście z Wisły pośmiewisko i śmietnik dla amatorów z pastwisk z Hiszpanii.

W trzeciej lidze w Polsce jest wielu lepszych od Ramireza.
A niech was wszystkich wolfy wyzywa od debili, nie zasługujecie na nic więcej. Wymeldowuje się stąd.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując