Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3409
Stary 10.12.2017, 19:56
thechris napisał(a):Wyświetl post
Decyza nie jest pochopna tylko spóźniona o dwa miesiące. Swoją drogą Kiko nie zasłużył aby stracić pracę w tak żenującym stylu, po zasłużonej porażce na R22 z drużyną prowadzoną przez... Alana Urygę.
Mecze w Kielcach to był ten sygnał, że dalej tego eksperymentu ciągnąć nie należy.

GBO napisał(a):Wyświetl post
Zwolnienie trenera dwa mecze przed końcem rundy wygląda słabo. Powinien dograć pozostałe dwa mecze.
Chciałbyś wpuścić tak zdemolowaną drużynę na derby z tym trenerem?
Ostatnio edytowane przez rozarian : 10.12.2017 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując