thechris napisał(a):

|
Decyza nie jest pochopna tylko spóźniona o dwa miesiące. Swoją drogą Kiko nie zasłużył aby stracić pracę w tak żenującym stylu, po zasłużonej porażce na R22 z drużyną prowadzoną przez... Alana Urygę.
|
Mecze w Kielcach to był ten sygnał, że dalej tego eksperymentu ciągnąć nie należy.
GBO napisał(a):

Zwolnienie trenera dwa mecze przed końcem rundy wygląda słabo. Powinien dograć pozostałe dwa mecze.
|
Chciałbyś wpuścić tak zdemolowaną drużynę na derby z tym trenerem?