|
Byłem przeciwnikiem zwalniania Ramireza, ale dziś zmieniłem zdanie. Albo zespół jest totalnie beznadziejny, za co przynajmniej częściową winę ponosi trener, albo grają przeciwko niemu. W obu przypadkach niestety mamy tylko jedno rozwiązanie - zwolnić.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|