wolfy napisał(a):

|
Wojtkowski w drugiej połowie nie istniał więc dobra decyzja. Brożek też nic nie pokazał, ale fakt pozostaje faktem.
|
Jeżeli dobrze Cię rozumiem, to uważasz, że Wojtkowski został zdjęty dla zasady, chociaż ta decyzja przypadkiem się broni, bo Wojtkowski nie miał już siły biegać? Jeżeli tak, to się zgadzam.