Temat
:
[XIX KOLEJKA] WISŁA Kraków - WISŁA Płock, 10 grudnia, godz. 15:30
Wyświetl pojedynczy post
andrucik
Member
Od: 10.2016
Skąd: WLKP
Offline
#
62
10.12.2017, 17:20
Mówiłem nastawiajcie się na 3 x wpierdziel
andrucik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andrucik
Znajdź inne posty napisane przez andrucik