Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3298
Stary 10.12.2017, 12:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Przechodząc do meritum:
Kto śmiał się z Korony? Framat
Bzdura.
FraMat śmiał się z tych, którzy już w Lettierim widzieli wzór do naśladowania dla Kiko, a w zarządzie Korony wzór dla Zarządu Wisły.
Jedna bardziej wybiegana drużyna pokazała jak ci, którzy porównywali nas z Koroną się mylą.
Jedna bardziej grająca jak drwale drużyna pokazała, że żadne szybkie budowanie, jak to rzekomo uczynił Lettieri, niczego tak naprawdę nie daje i nie mamy powodu do krytykowania z tego powodu warsztatu Kiko.

Na wysokiej wydolności można zagrać jeden mecz, czasami dwa z rzędu i to wszystko. Dotyczy Arki i Ojrzyńskiego.
Można grać płynnie i ładnie dla oka i dostać w d...ę . Dotyczy Korony i Lettieriego.

Gdzie po wczorajszym meczu Korony są ci, którzy każą Ramirezowi brać przykład z Lettieriego?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując