Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3278
Stary 09.12.2017, 19:34
Hihi haha, ależ ta Korona słaba. Nie dość, że wygrała z nami 2x w ciągu tygodnia, to teraz przegrywa z drużyną, z którą my też przegraliśmy 3:1 ale lamusy xDDDDD
Odpowiedz cytując