kbr napisał(a):

Wyznawcy trenera często pisali: "jak dobrze, że Kiko nie czyta forum". Widać nie czyta, bo nie wie, że jesteśmy drużyną w budowie Facet po prostu zaorał swoich psychofanów. Jeżeli to ma być gotowy produkt, to chyba mija się on z oczekiwaniami wszystkich kibiców.
|
Z dedykacja dla wiesniakow,kbr-ow,teo i innych kabotynow,ktorych wzmozone pragnienie dostrzezenia przez kogokolwiek we Wszechswiecie powoduje nieustanne parcie na klawiature :
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;
Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,
Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;
Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,
Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny"
Ignacy Krasicki
Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów. - Albert Einstein
Pozostalym kibicom,tym madrzejszym chocby sama wstrzemiezliwoscia,ale uparcie pragnacym sukcesu juz,za chwile :
Nie wzbijaj się nadzieją wysoko jak ptak, byś nie musiał pełzać jak robak. - John Steinbeck.