Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3275
Stary 09.12.2017, 18:03
kbr napisał(a):Wyświetl post
Wyznawcy trenera często pisali: "jak dobrze, że Kiko nie czyta forum". Widać nie czyta, bo nie wie, że jesteśmy drużyną w budowie Facet po prostu zaorał swoich psychofanów. Jeżeli to ma być gotowy produkt, to chyba mija się on z oczekiwaniami wszystkich kibiców.
Z dedykacja dla wiesniakow,kbr-ow,teo i innych kabotynow,ktorych wzmozone pragnienie dostrzezenia przez kogokolwiek we Wszechswiecie powoduje nieustanne parcie na klawiature :


"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał;

Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał,

Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł;

Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął,

Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny:

Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny"

Ignacy Krasicki


Wybitne umysły są zawsze gwałtownie atakowane przez miernoty, którym trudno pojąć, że ktoś może odmówić ślepego hołdowania panującym przesądom, decydując się w zamian na odważne i uczciwe głoszenie własnych poglądów. - Albert Einstein



Pozostalym kibicom,tym madrzejszym chocby sama wstrzemiezliwoscia,ale uparcie pragnacym sukcesu juz,za chwile :

Nie wzbijaj się nadzieją wysoko jak ptak, byś nie musiał pełzać jak robak. - John Steinbeck.
Ostatnio edytowane przez wyar : 09.12.2017 o godz. 19:40.
You'll never know...
Odpowiedz cytując