wiesniak842 napisał(a):

- "Drużyna już jest zbudowana, niemal wszyscy piłkarze weszli na odpowiedni poziom fizyczny."
- "udało nam się zbudować zespół, który może w tej lidze walczyć z każdym."
Tyle w temacie. Sam Kiko pozamiatal swoich forumowych poplecznikow
|
O ile tekst o walce z każdym to zwykły lukier, to tekst o drużynie kompletnej i w formie fizycznej rzeczywiście jest istotny. Na pewno nie do pominięcia w dyskusji nad postawą drużyny i na pewno wytrąca wiele argumentów za łagodną oceną drużyny w słabszych meczach.
Niech w takim razie Ramirez pokaże ten kompletny zespół w akcji,trzymam kciuki i liczę, że zimować będziemy nie niżej, a może nawet wyżej w tabeli niż jesteśmy teraz.