Można powiedzieć, że nawet Kiko jest przeciw Wolfy-emu
powinieneś zwyzywać Ramireza od debili jak co poniektórych o odmiennym zdaniu
Zgodzę się z jedną rzeczą w tym ostatnim wywiadzie z Kiko, że trenerzy
często za szybko są zwalniani. Natomiast część zwolnień ma swoją argumentację. Przykłady można mnożyć. Trzeba do tego dodać że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Jakby Ramirez był właścicielem klubu, a nie trenerem jego retoryka była by zgoła inna.