Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.12.2017, 12:53
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
- "Drużyna już jest zbudowana, niemal wszyscy piłkarze weszli na odpowiedni poziom fizyczny."
- "udało nam się zbudować zespół, który może w tej lidze walczyć z każdym."

Tyle w temacie. Sam Kiko pozamiatal swoich forumowych poplecznikow
Małe a znaczące 'może walczyć' a nie 'będzie zwyciężać'.

Jak już wybierasz cytaty to:
Cytat:
Pieniądze nie grały takiej wielkiej roli jak teraz. Dla trenera jest to sytuacja dosyć ciężka, bo musi liczyć się z odejściami. Ja już teraz mogę spodziewać się tego, że po zakończeniu sezonu Carlitos może chcieć odejść. Od Wisły, ze względu na jej historię, wiele się wymaga, a jednocześnie teraz jesteśmy klubem, który bardziej nastawia się na sprzedaż niż na kupowanie graczy.
O to chodzi głównie 'poplecznikom', o oczekiwania. Budujemy drużynę 'na sprzedaż' a nie na mistrza czy puchary. Jak finanse będą ok, to wtedy można mieć wymagania.

Zapraszam na mecz.
Odpowiedz cytując