FraMat napisał(a):

Tak.
Celem kibiców Wisły jest miejsce w top4, a może w top3?
A jaki jest cel zarządu?
Podejrzewam, że spokojna budowa solidnej drużyny w dłuższej perspektywie czasowej bez narażania się na grę o utrzymanie
I tego się spokojnie trzymam.
|
My zawsze mamy wygórowane oczekiwania.
Póki co na razie nie mamy silnych atutów takie jak ma Górnik czy Korona żeby myśleć o pierwszej trójce.