Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3228
Stary 07.12.2017, 17:41
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak.
Celem kibiców Wisły jest miejsce w top4, a może w top3?

A jaki jest cel zarządu?
Podejrzewam, że spokojna budowa solidnej drużyny w dłuższej perspektywie czasowej bez narażania się na grę o utrzymanie
I tego się spokojnie trzymam.
My zawsze mamy wygórowane oczekiwania.
Póki co na razie nie mamy silnych atutów takie jak ma Górnik czy Korona żeby myśleć o pierwszej trójce.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując