Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3227
Stary 07.12.2017, 15:50
Karherop napisał(a):Wyświetl post
No to mamy dwie wersje odnosnie celu od zarzadu dla Ramireza:
1. Trenerze, Pana celem jest osiągnięcie wyniku lepszego niż w poprzednim sezonie oraz mile widziany jest finalu PP. Za europejskie puchary otrzyma Pan premie oraz gwarancje 2-letniego kontraktu.
2. Trenerze, pracuj Pan spokojnie, bylebysmy nie spadli. Miejsce w 8 i moze Pan spać spokojnie. Budujemy dlugofalowy projekt i wynik w tym sezonie to sprawa drugorzędna. A ten Pana kontrakt na rok to tak z przypadku nam się tylko wpisało.

Sami osadzcie która wersja jest bardziek prawdopodobna. Osobiście wierzę w profesjonalizm zarządu i życzę Kiko aby osiagnal z Wisla sukces. Jeśli jednak w ostatnich 3 meczach zdobędziemy np tylko 1 punkt, to przyszłość może stanąć pod znakiem zapytania. Zarząd to też kibice i wielu o tym zapomina.
Nie jestem insiderem więc nie mam pojęcia co się dzieje na słynnych korytarzach.
Z drugiej strony mam pewne pojęcie jak się zarządza przy ograniczonym budżecie. Więc dla mnie opcja 2 jest bardziej zgodna z doświadczeniem.
Z drugiej strony hejt "kibiców" na trenera jest dość potężny, skoro nawet gazety sportowe (w tym Weszło) brały go po meczu w Kielcach w obronę.
Najlepiej dla wszystkich byłoby, gdybyśmy wygrali następne 3 mecze, a w szczególności ten 13 grudnia. Bo to powinno zamknąć temat "trener jest be" do końca sezonu.
Odpowiedz cytując