Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.12.2017, 15:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak.
Celem kibiców Wisły jest miejsce w top4, a może w top3?

A jaki jest cel zarządu?
Podejrzewam, że spokojna budowa solidnej drużyny w dłuższej perspektywie czasowej bez narażania się na grę o utrzymanie
I tego się spokojnie trzymam.
No to mamy dwie wersje odnosnie celu od zarzadu dla Ramireza:
1. Trenerze, Pana celem jest osiągnięcie wyniku lepszego niż w poprzednim sezonie oraz mile widziany jest finalu PP. Za europejskie puchary otrzyma Pan premie oraz gwarancje 2-letniego kontraktu.
2. Trenerze, pracuj Pan spokojnie, bylebysmy nie spadli. Miejsce w 8 i moze Pan spać spokojnie. Budujemy dlugofalowy projekt i wynik w tym sezonie to sprawa drugorzędna. A ten Pana kontrakt na rok to tak z przypadku nam się tylko wpisało.

Sami osadzcie która wersja jest bardziek prawdopodobna. Osobiście wierzę w profesjonalizm zarządu i życzę Kiko aby osiagnal z Wisla sukces. Jeśli jednak w ostatnich 3 meczach zdobędziemy np tylko 1 punkt, to przyszłość może stanąć pod znakiem zapytania. Zarząd to też kibice i wielu o tym zapomina.
Odpowiedz cytując