Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3223
Stary 07.12.2017, 13:47
Pero napisał(a):
Zerwanie kontraktu w z nim wcale kosztowne wielce nie jest z tego co wiem.
Dodatkowo mocnej pozycji w klubie nie ma o czym świerkają myślenickie i krakowskie korytarze... Podobne zdanie do mojego o nim ma kilka osób w klubie...
Ooo super, jeszcze tylko janków brakowało w tym temacie. Teraz jest już kompletny.
Odpowiedz cytując