Pero napisał(a):
Zerwanie kontraktu w z nim wcale kosztowne wielce nie jest z tego co wiem.
Dodatkowo mocnej pozycji w klubie nie ma o czym świerkają myślenickie i krakowskie korytarze... Podobne zdanie do mojego o nim ma kilka osób w klubie...
|
Ooo super, jeszcze tylko janków brakowało w tym temacie. Teraz jest już kompletny.