Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 07.12.2017, 11:07
Tylko 3 pkt., każdy inny wynik to będzie mega wtopa. Widziałem ich mecz z Arką, tylko dzięki dwóm mega babolom ustrzelili 2 bramki i dzięki meczowi życia Kiełpina nie skończyli z remisem. Takich jak oni powinniśmy strzelić 2:0 lub 3:0.
Odpowiedz cytując