|
Jeśli w tamtym sezonie zajęliśmy 6 miejsce, a dziś kadra jest lepsza, bardziej zbalansowana i szersza to naszym celem jest poprawienie ubiegłorocznego osiągnięcia. Nie poszerza się kadry dla idei. Osobiście uważam, że celem w tym sezonie jest Top 4. Sukcesem bedzię zajęcie miejsca na podium
|