Karherop napisał(a):

Nie zakladasz srodka tabeli jeśli masz na kontraktach 28 zawodników. To nie Premier League.
No chyba, ze Junco to "sierota po Cupiale"
|
Naprawdę masz problemy z zaakceptowaniem rzeczywistości. Zwieźliśmy kontener anonimów w nadzieji że na koniec sezonu wypali dość z nich żeby nie trzeba było znowu robić przebudowy. Nie będę wyliczał z iloma piłkarzami się w przerwie między sezonami pożegnaliśmy.