Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3217
Stary 07.12.2017, 07:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie zakladasz srodka tabeli jeśli masz na kontraktach 28 zawodników. To nie Premier League.
No chyba, ze Junco to "sierota po Cupiale"
Naprawdę masz problemy z zaakceptowaniem rzeczywistości. Zwieźliśmy kontener anonimów w nadzieji że na koniec sezonu wypali dość z nich żeby nie trzeba było znowu robić przebudowy. Nie będę wyliczał z iloma piłkarzami się w przerwie między sezonami pożegnaliśmy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując