Pero napisał(a):

momo napisał(a)
3-5 pkt byłoby więcej gdyby była odpowiednia taktyka, zmiany.
O tym że Kiko nie ma wielkiej koncepcji świadczy choćby przypadek Bałaniuka i Ze manuela. Wrzuceni do 11 jedenastki na początku teraz się na ławe nie łapią
Kolejna amatorka to ignorowanie zaleceń lekarzy z Cuestą i Velezem. Czym Veleza załatwił ostro.
Zerwanie kontraktu w z nim wcale kosztowne wielce nie jest z tego co wiem.
Dodatkowo mocnej pozycji w klubie nie ma o czym świerkają myślenickie i krakowskie korytarze... Podobne zdanie do mojego o nim ma kilka osób w klubie...
|
Pytanie było KIM Kiko zastąpić, a nie czy (i kto) popełniał błędy.
Ze Manuel dostał wiele szans, nie sprawdził się siedzi. To raczej norma. Bałąniuk też nie wykorzystał swoich szans więc nie wiem w czym problem. To akurat normalne. Dostajesz szanse, nie udało się , siadasz na ławkę ew. na trybuny. Bałaniuk nie przychodził do Wisły jako gwiazda ukraińskiej piłki tylko jako szansa na kolejne sezony po odejściu emerytów.
Nie wiem co ci korytarze mówią (i jest to nie do sprawdzenia na forum) ale trochę to wygląda na pi...sanie głupot.