Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 06.12.2017, 20:41
Mam nadzieję, że ręcznik w tym meczu nie wystąpi!!! Wolę zobaczyć jak się prezentuje Cuesta , a na ławce Chorążka. Ręcznik niech do końca roku biega po błoniach, a w styczniu pożegnać!!! Mój skład: Cuesta, Bartkowski, Wasilewski, Arsenić, Sadlok, Basha, Halilović, Wojtkowski, Boguski, Małecki, Carlitos
ławka: Chorążka, Imaz, Perez, Brożek, Pietrzak, Kostal, Bartosz
Odpowiedz cytując