Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 06.12.2017, 18:52
W Poznaniu cała drużyna pokazała fajny, intensywny futbol, postawili kuchenkom trudne warunki i mimo, że przegrali, to zostawili po sobie lepsze wrażenie niż my. Wiadomo, że za wrażenia nie ma punktów, ale nie o to tu chodzi - to był zwiastun zwyżki ich formy, zwłaszcza piłkarzy ofensywnych, co potwierdzili w kolejnym meczu, w którym areczka nawet nie pierdnęła.

Dlatego mówię - nie należy ich się bać, tylko przygotować na trudny mecz z przeciwnikiem, którego jakość gry wykazuje tendencję wzrostową.
Odpowiedz cytując