|
W Poznaniu cała drużyna pokazała fajny, intensywny futbol, postawili kuchenkom trudne warunki i mimo, że przegrali, to zostawili po sobie lepsze wrażenie niż my. Wiadomo, że za wrażenia nie ma punktów, ale nie o to tu chodzi - to był zwiastun zwyżki ich formy, zwłaszcza piłkarzy ofensywnych, co potwierdzili w kolejnym meczu, w którym areczka nawet nie pierdnęła.
Dlatego mówię - nie należy ich się bać, tylko przygotować na trudny mecz z przeciwnikiem, którego jakość gry wykazuje tendencję wzrostową.
|