Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.12.2017, 18:37
Może gdybyście oglądali ich 2 ostatnie mecze, a nie tylko patrzyli na wynik, to byście wiedzieli?

Cytat:
Gornik jeszcze jestem w stanie zrozumiec jako trudny rywal ale Wisla Plock u siebie? Serio? Z drugiej strony my prawie w każdym meczu męczymy bułę wiec sam juz nie wiem czego sie spodziewac.
Cieszę się, że sam sobie odpowiedziałeś.

Nikt nie mówi, żeby się ich bać, ale jak nasze gwiazdy wyjdą na nich z takim aroganckim nastawieniem jakie prezentuje część forumowiczów, to przegramy i tyle. Nikt się przed nami na ziemię nie położy.
Odpowiedz cytując