Może gdybyście oglądali ich 2 ostatnie mecze, a nie tylko patrzyli na wynik, to byście wiedzieli?
Cytat:
|
Gornik jeszcze jestem w stanie zrozumiec jako trudny rywal ale Wisla Plock u siebie? Serio? Z drugiej strony my prawie w każdym meczu męczymy bułę wiec sam juz nie wiem czego sie spodziewac.
|
Cieszę się, że sam sobie odpowiedziałeś.
Nikt nie mówi, żeby się ich bać, ale jak nasze gwiazdy wyjdą na nich z takim aroganckim nastawieniem jakie prezentuje część forumowiczów, to przegramy i tyle. Nikt się przed nami na ziemię nie położy.