Garret napisał(a):

Nie kumam. Skoro skorzystać z VARu można dopiero po wyjściu piłki poza boisko, to jak wybicie piłki na aut miałoby zapobiec jego użyciu?
Jest jakiś niuans o którym nie wiem? Serio pytam.
|
Nijak. Zapobiec użyciu VAR mogłoby dopiero szybkie wznowienie gry z autu.