Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3206
Stary 05.12.2017, 20:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie mają. To żadna tajemnica.
Oczywiscie, widziałeś w koncu wszystkie kontrakty. Masz fuche w klubie?

Już widzę jak Sadlok podpisuje swoj prawdopodobnie ostatni poważny kontrakt w życiu za ktory ledwo zwiaze koniec z końcem.

Ja nie widzialem, ale po ilosci kontraktów można wnosić że ich suma daje duża kwote
Odpowiedz cytując