wolfy napisał(a):

|
Nie mają. To żadna tajemnica.
|
Oczywiscie, widziałeś w koncu wszystkie kontrakty. Masz fuche w klubie?
Już widzę jak Sadlok podpisuje swoj prawdopodobnie ostatni poważny kontrakt w życiu za ktory ledwo zwiaze koniec z końcem.
Ja nie widzialem, ale po ilosci kontraktów można wnosić że ich suma daje duża kwote