Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3205
Stary 05.12.2017, 20:16
Kiko wygrał tylko dwa razy z drużyną która była wyżej w tabeli? Nie jest źle! W sezonie 2004/05 Wisła nie wygrała ani razu z drużynami będącymi wyżej!
Ostatnio edytowane przez R33 : 05.12.2017 o godz. 20:21.
Odpowiedz cytując