JudasPriest napisał(a):

Pisałem kilka stron wcześniej, żeby każdy się określił, jakie ma oczekiwania na ten sezon i po zakończeniu sezonu oceniał, czy warto Go zostawić, czy nie warto.
Bo moim zdaniem, wyrzucenie teraz Ramireza to byłby sabotaż.
Ponadto uważam, że nie dla nas jest bycie ligowym średniakiem. Otóż płacimy kupe szmalu niektórym piłkarzom, mamy bardzo drogi stadion w utrzymaniu i dla nas średnie miejsce w lidze, jak i frekwencja zliżona do średniej jest po prostu nie opłacalna. Im dłuzej jesteśmy średniakami, tym mniejsze są szanse na jakiwolwiek rozwój w przyszłości
|
Pocieszę Cię - z zawodników którym dużo płacimy został tylko Ondraszek. Nie dajemy dużych kontraktów, bo niby komu? Mamy dwie główne kategorie piłkarzy w składzie: tacy którym się nie udało i tacy którzy niedługo kończą karierę. Jedni i drudzy nie dostają kokosów.