Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3202
Stary 05.12.2017, 20:09
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Pisałem kilka stron wcześniej, żeby każdy się określił, jakie ma oczekiwania na ten sezon i po zakończeniu sezonu oceniał, czy warto Go zostawić, czy nie warto.
Bo moim zdaniem, wyrzucenie teraz Ramireza to byłby sabotaż.
Ponadto uważam, że nie dla nas jest bycie ligowym średniakiem. Otóż płacimy kupe szmalu niektórym piłkarzom, mamy bardzo drogi stadion w utrzymaniu i dla nas średnie miejsce w lidze, jak i frekwencja zliżona do średniej jest po prostu nie opłacalna. Im dłuzej jesteśmy średniakami, tym mniejsze są szanse na jakiwolwiek rozwój w przyszłości
Pocieszę Cię - z zawodników którym dużo płacimy został tylko Ondraszek. Nie dajemy dużych kontraktów, bo niby komu? Mamy dwie główne kategorie piłkarzy w składzie: tacy którym się nie udało i tacy którzy niedługo kończą karierę. Jedni i drudzy nie dostają kokosów.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.12.2017 o godz. 20:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując