Pero napisał(a):

Na szczęście tacy jak Ty mają gówno do powiedzenia. Jesteś za głupi żeby ogarnąć w jakim miejscu jesteśmy sportowo i finansowo więc nie pisz może o faktach?
Jesteśmy średniakiem z długami, skład skompletowaliśmy za darmo, sprzedajemy piłkarzy żeby opłacić długi i domknąć budżet. To są fakty. Niezaprzeczalne.
I wiesz co? W zimie też każdy będzie na sprzedaż i odejdzie jak tylko pojawi się sensowna oferta. Finansowo i organizacyjnie jeszcze długo będziemy średniakiem i to dzięki ciężkiej pracy wielu ludzi. To co teraz mamy to sukces, sukces którego jedyną wadą jest ciągnięcie za klubem pyskatych, rozpieszczonych i roszczeniowych sierot po Cupiale.
Mamy bardzo słaby bilans z czołówką? Jest w tym trochę pecha, mogły być ze cztery punkty więcej. To by mniej więcej odpowiadało naszemu aktualnemu potencjałowi - średniaka ligowego. Można było mieć trzy punkty z Lechią lub Jagiellonią, z Amicą był fart, taka Legia to obiektywnie drużyna dwie klasy lepsza od nas. Nie ma w tym przypadku - to my im sprzedajemy kluczowych piłkarzy, nie na odwrót.
Masz swoje fakty.