Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3194
Stary 05.12.2017, 16:32
Pamiętam płacze po Szymkowiaku i narzekania na styl. Pamiętam po Meliksonie, pamiętam po Stilicu w formie...
Pamiętam co się działo z Piastem po odejściu Vacka, co sie działo (i dzieje) z 7 po odejściu Vadisa. I to samo się stanie z Górnikiem po odejściu Kurzawy czy Angulo.

Każda drużyna po utracie środkowych pomocników traci na jakości.

Wszystkiemu winien trener... No tak, macie rację, winny jest trener że grę nam mają ciągnąć:
Wojtkowski - 19 latek po poważnej kontuzji,
Halilovic - młody talent bez poważnego grania
Kostal - młody talent który błysnął w sparingu
Boguski który swojego poziomu nie przeskoczy
Ondraszek, Brożek - kontuzjowany
Imaz, Perez - brak zgrania, nowa liga.
Małecki brak formy po kontuzji
Ze Manuel - niewypał totalny na dziś.
Niestety mamy tylko jednego Carlitosa.
Więc pytanie od kogo oczekujecie tej świetnej czy może nawet dobrej gry ? Który zawodnik jest na tyle świetny że będzie tą grę prowadził, rozprowadzał akcje, regulował tempo. Brlek potrzebował ponad pół roku na dojście do dobrego poziomu. Chyba że przeoczyłem jakiś fajny gotówkowy transfer ofensywnego zawodnika, który z miejsca będzie kreował grę to poproszę o oświecenie. Lub może jakiś zawodnik który 'był pod grą' przed przyjściem do nas. Poproszę.

Kiedy do niektórych dotrze, że mamy zbieraninę darmowych piłkarzy, na zakrętach swoich karier. Ludzi którzy przyszli się odbudować, pokazać. Żaden z nich nie jest 'nowym Messi'. Są to przeciętni zawodnicy, z przeciętnym trenerem. Bo na takich nas stać. I Ci przeciętniacy spełniają swoją rolę, nieźle punktują, mamy już gracza do sprzedaży za dobrą kasę, a za kolejnych też możemy coś policzyć. Stopniowo i do przodu. Nikt nie twierdzi że Kiko jest bogiem trenerki, ale bez jaj. Jak dla mnie nie ma argumentów za jego zwolnieniem. Drużyna punktuje, jest dobra atmosfera, kluczowi zawodnicy deklarują chęć pozostania (nowe kontrakty). Wszystko idzie w dobrym kierunku. Stopniowo.
Ale może macie krytycy rację, zwolnijmy Kiko, zapłaćmy mu odszkodowanie. Zatrudnijmy przedstawiciela PMS którego kolonia zagraniczna nie będzie tolerować. Carlitos zechce odejść i pójdzie za grosze jak jeden już w lecie. Junco będzie miał utrudnione zadanie przy ściąganiu zawodników z Hiszpanii bo straci atut w postaci trenera. No ale fakt, lepiej nową miotłę, zdobyć dzięki temu kilka punktów, ale "cały misterny plan w ....u" jak mawiał klasyk. Pomyślcie o innych konsekwencjach zwolnienia trenera, nie tylko o 'nowej miotle'. Owszem, kto nie ryzykuje nie pije szampana, ale nie uważacie że tego ryzyka w tym Klubie było za dużo w ostatnich latach

A główne argumenty, słabo z czołówką, słabo z wypracowanymi schematami, sfg. No dobra, chyba wszystko powyżej było właśnie o tym.

A i jeszcze jedno, w poprzednich sezonach nie raz widać było Głowę który opierniczał różnych graczy za brak zaangażowania. Przestało mu zależeć ? (sarkazm) czy może widzi że każdy robi co może i nikomu nie może zarzucić braku chęci. Zrozumcie, po raz pierwszy od dawna w klubie jest ok. Weźcie się za kibicowanie, konstruktywną krytykę, i przede wszystkim wspieranie klubu.
Odpowiedz cytując